• Головна
 • Новини
 • Більше двох не збиратися: Німеччина вважає це єдиним способом уповільнити епідемію

23.03.2020, 11:44

Більше двох не збиратися: Німеччина вважає це єдиним способом уповільнити епідемію

У Німеччині щонайменше на 2 тижні вводиться жорсткий контроль на контакти, який передбачає можливість спілкування виключно в колі людей, які проживають в одному помешканні, або зустріч однієї людини з однією іншою людиною, яка не є членом родини.

Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель 22 березня після телефонної конференції з головами урядів усіх 16 земель ФРН, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми погодилися з необхідністю розширення обмежень соціального життя та мобільності... Ми повинні скоротити контакти за межами родини до абсолютного необхідного мінімуму… Так ми рятуємо життя», - заявила Меркель, додавши, що наразі це є єдиним способом уповільнити захворюваність.

Вона перерахувала правила, яких мають дотримуватися громадяни впродовж щонайменше 2 найближчих тижнів по всій Німеччині.

Отже, поява в публічних місцях дозволяється лише по одному або членами однієї родини; людина має зустрічатися не більше як з однією людиною.

Відстань між людьми має бути мінімально 1,5, а краще - 2 метри.

Дозволяються походи по одному на роботу, до лікаря, за покупками, індивідуальні зайняття спортом або прогулянки, виходи з метою допомоги комусь або догляду за кимось.

Забороняються зустрічі груп людей як за межами домівок, так і за місцем проживання. «Це з огляду на серйозність ситуації, неприйнятно», - заявила канцлер і запевнила, що слідкувати за виконанням правил буде поліція.

Вона поінформувала, що повністю закриваються всі пункти громадського харчування, ресторани (окрім доставки), перукарні, масажні та тату-салони.

Громадський транспорт функціонуватиме.

За даними інституту Роберта Коха, станом на 22 березня у Німеччині лабораторно підтверджено 18 610 випадків захворювання Сovid-19.

Натомість згідно з даними Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса, у Німеччині станом на 22 березня зафіксовано 23 974 випадки коронавірусу, 92 особи померли.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: