• Головна
 • Новини
 • З понеділка учні старших класів на Львівщині можуть повернутися до очного навчання

11.02.2022, 13:22

З понеділка учні старших класів на Львівщині можуть повернутися до очного навчання

На Львівщині зменшується захворюваність серед дитячого населення на COVID-19. У зв’язку з цим сьогодні заклади загальної середньої освіти прийматимуть рішення про можливість відновлення офлайн-навчання для учнів 5-11 класів.

Про це йдеться на сайті Львівської ОДА.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, зараз кількість дітей з COVID-19 у стаціонарах області коливається від 110 до 115 осіб, окрім того зменшується кількість звернень до медиків щодо дитячої захворюваності.

“Зараз діє рішення обласної комісії ТЕБ і НС, згідно з яким молодші класи  повернулися до очного навчання, а учні старших класів окремих міст навчаються дистанційно.

Ми проаналізуємо показники захворюваності дітей Львова, Дрогобича, Червонограда і  Стрия, адже саме у цих містах були найвищі показники. Рішення про повернення до очного навчання приймає адміністрація закладу освіту. Проте слід враховувати, що навчання залишається дистанційним, якщо хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу.

«Враховуючи спад захворюваності серед дітей, швидше за все старші класи повернуться до очного навчання, але  це буде відомо до кінця дня», - зазначив Орест Чемерис.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: