• Головна
 • Новини
 • У Львові посилюють карантин: міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла нові рішення

01.02.2022, 13:22

У Львові посилюють карантин: міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла нові рішення

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про нові рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що стосуються карантинних норм і обмежень.

«Станом на сьогодні госпіталізації в міських медичних закладах є на рівні 31%, проте протягом останніх тижнів спостерігається дуже висока динаміка поширення – від тисячі до двох підтверджених випадків за добу.

Також зараз є висока динаміка госпіталізації серед дітей. З початку пандемії ми ще не приймали дітей, але зараз маленькі пацієнти є у двох медичних закладах – «Охматдит», де зараз лікується 102 дітей, та дитяча лікарня на вул. Орлика, де зараз є 96 пацієнтів.

Щодо поширення коронавірусу серед працівників сфер життєзабезпечення: кількість хворих водіїв громадського транспорту зросла до 18%, працівників підприємств водо- та теплопостачання, комунальних служб – близько 12%.

Зараз на дистанційному навчанні перебуває 86% учнів початкової школи. Також 9% вихованців дитячих садочків є хворими або перебувають на самоізоліції.

Зважаючи на ці показники, міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято низку рішень:

 • збільшено кількість ліжкомісць у дитячій лікарні на Орлика зі 100 до 150;
 • заклади громадського харчування, непродовольчі ринки мають змогу працювати за умови повної вакцинації чи негативного тесту як у працівників, так і у відвідувачів;
 • продовольчі ринки працюють за умови повної вакцинації чи негативного тесту серед працівників;
 • заборонено роботу дитячих розважальних центрів;
 • проведення масових заходів та робота закладів розважальної діяльності можлива за умови і повної вакцинації, і негативного тесту», – розповів Андрій Москаленко.
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: