29.08.2019, 21:41

Бійці «Азову» знищили диверсійну групу противника

У ніч на 29 серпня бійці полку «Азов» завдали ворогу серйозного удару в районі своєї відповідальності на Світлодарській дузі, повідомили у прес-центрі Об’єднаних сил.

Як йдеться у повідомлені, під час зміни особового складу противника на посту, бійцями «Азову» була помічена група найманців, які рухалася сірою зоною та намагалася проникнути на наші позиції, тим самим порушуючи Мінські домовленості.

Ворожу ДРГ було виявлено групою розвідки полку «Азов», яка несла чергування на спостережному посту.

У результаті короткочасного бою четверо ворогів було знищено, одного – поранено та взято у полон разом із наявною у нього зброєю та іншими речами. Бойовику було надано першу медичну та спеціалізовану допомогу.

Під час спілкування він розповів, що група вийшла у сіру зону з метою диверсійних дій, щоб зірвати перемир’я та звинуватити у цьому українську сторону.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: