17.04.2026, 11:43
Генштаб розповів про ураження РЛС, пунктів управління, складу зберігання катерів та інших об'єктів РФ
Генштаб звітує про ураження Силами оборони України РЛС "Подльот" і "Небо-М", пунктів управління, складу зберігання катерів та інших логістичних об'єктів противника.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Вказано, що в четвер та в ніч на 17 квітня підрозділи Сил оборони України уразили пункти управління противника, зокрема командно-спостережний пункт у районі населеного пункту Довге (ТОТ Луганської обл.), а також пункти управління БпЛА окупантів у районах населених пунктів Тьоткіно (Курська обл., РФ), Успенівка та Зелене Запорізької області.
Також уражено базу з ремонту та обслуговування озброєння та військової техніки (Клинкине, ТОТ Донецької обл.), логістичний хаб (Мангуш, ТОТ Донецької обл.), а також склад зберігання десантно-штурмових катерів (Чорноморське, ТОТ АР Крим).
Серед іншого наші воїни били по складах боєприпасів противника у районах населених пунктів Скадовськ (ТОТ Херсонської обл.), Пантелеймонівка (ТОТ Донецької обл.) та Довжанськ (ТОТ Луганської обл.).
Крім того, уражено склад матеріально-технічних засобів та склад пально-мастильних матеріалів у районах н.п. Сабівка і Ровеньки Луганської області відповідно.
За результатами попередніх уражень Генштаб підтверджує:
- знищення 9 квітня 2026 року лабораторії БпЛА у районі Орлинського (Донецька обл.);
- ураження 15 квітня 2026 року радіолокаційної станції "Подльот" (Новомарьєвка, Ростовська обл., РФ).
- ураження 16 квітня радіолокаційної станції "Небо-М" (Черновєц, Бєлгородська обл., РФ);
Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються, резюмують військові.
За темою
- Сили оборони України вбили або поранили ще 1260 російських окупантів – Генштаб
17.06.2026, 08:11
- ЗСУ посилюють північний кордон: формують нові підрозділи безпілотних систем біля Білорусі
16.06.2026, 12:39
- За добу армія РФ втратила понад 1200 військових та більше двох тисяч безпілотників — Генштаб
16.06.2026, 08:41
- Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 320 російських окупантів
15.06.2026, 08:24
- За добу Сили оборони знешкодили ще 1440 окупантів та понад дві тисячі російських дронів
14.06.2026, 09:07
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні