• Головна
 • Новини
 • 617 млн грн до Держбюджету сплатили у січні великі платники податків західної України: структура платежів

10.02.2021, 14:35

617 млн грн до Держбюджету сплатили у січні великі платники податків західної України: структура платежів

617 млн грн до Держбюджету сплатили у січні цього року великі платники податків західної України. Найбільша частка платежів припала на ПДВ та акциз.

Про це повідомила Ірина Короткова, в.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків. 

Зокрема, у повідомленні сказано: «У січні 2021 року великі платники податків, які обслуговуються в Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, перерахували до Загального фонду Державного бюджету 617 млн гривень, що на 13 млн гривень більше ніж очікувалось".

"У розрізі основних податків до Держбюджету надійшло: податку на додану вартість – 449 млн гривень; податку на прибуток – 8 млн гривень та акцизного податку – 103 млн гривень. До Держбюджету також поступило 32 млн гривень військового збору та ПДФО - 24 млн гривень", - зазначила Ірина Короткова.

За її словами, до місцевих бюджетів великі підприємства, що перебувають у віданні Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податківперерахували майже 80 млн гривень.

Нагадаємо, що з 1 січня цього року почали функціонувати п’ять міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків: Центральне, Східне, Західне, Південне, Північне.

Відтак, сьогодні міжрегіональні управління функціонують як відокремлені підрозділи ДПС України та обслуговують 1371 великого платника.  Так, за Центральним МУ ВПП закріплено 651 платника, Східним МУ ВПП – 287, Західним МУ ВПП – 150, Південним МУ ВПП – 148, Північним МУ ВПП – 135 платників.

Фото - Ірина Короткова, в.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: