• Головна
  • Новини
  • Високі зарплати, а потім - ціни на газ, - депутати підтримали звернення "Батьківщини"

18.09.2018, 18:46

Високі зарплати, а потім - ціни на газ, - депутати підтримали звернення "Батьківщини"

Сьогодні, 18 вересня, депутати Львівської облради підтримали Звернення до керівництва держави щодо неприпустимості підвищення ціни на газ. Прийняття цього документу ініціювали обранці фракції ВО «Батьківщина».

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО "Батьківщина".

«Судячи з останніх заяв прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, українцям необхідно готуватися до чергового суттєвого підвищення ціни на газ. В Уряді розводять руками і кажуть, що вони нібито в нічому не винні, а підвищення ціни на газ – це одна з багатьох вимог МВФ», – йдеться у заяві.

За словами депутатів, будь-яке підвищення ціни на блакитне паливо негативно вплине на бюджет України в цілому і суттєво зменшить заощадження українських  родин.

«Через збільшення тарифів мільйони мешканців нашої країни не матимуть змоги оплачувати комунальні послуги й опиняться за межею бідності, знизиться платоспроможність українців, зросте трудова міграція,  а в підсумку – це матиме довготривалі соціальні та економічні негативні наслідки. А відтак, висловлюємо переконання, що спершу необхідно підвищити зарплати українцям, а вже потім – ціни на газ», – зазначають  у документі.

Депутати Львівської обласної ради звертаються до керівництва держави з вимогою не підвищувати ціну на газ, допоки влада не створить українцям належних умов для економічної стабільності. Ми усвідомлюємо зобов’язання України перед МВФ, проте обстоюємо переконання, що які б вимоги не ставили міжнародні кредитори, завданням дійсно української влади передовсім є захист своїх громадян.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: