• Головна
 • Новини
 • Формула Штайнмаєра та Мінські домовленості є абсолютно неприйнятними, - Іван Крулько

10.02.2022, 17:39

Формула Штайнмаєра та Мінські домовленості є абсолютно неприйнятними, - Іван Крулько

Зараз на Україну тиснуть і змушують виконати  формулу Штайнмаєра та Мінські домовленості в односторонньому порядку, але Україна має показати хребет і сказати, що для нас це неприйнятно.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько в ефірі телеканалу «Рада», - про це повідомила пресслужба "Батьківщини". 

За його словами, із різних джерел стає відомо, що українська влада нібито готова погодитись на мир, який буде вигідний Росії, і влаштовує багатьох європейських політиків і лідерів, які хочуть завершення конфлікту, але не хочуть припиняти бізнес з Росією.

«Якщо Україна піде за сценарієм Росії, то це буде проти її інтересів і не призведе до вирішення війни. Формула Штайнмаєра є абсолютно вбивчою для України. Вона призведе до того, що Україна перетвориться з унітарної держави на федерацію. І  далі нас будуть по частинах розділяти. На це в жодному випадку йти не можна!», – наголосив Іван Крулько.

На думку парламентаря, сьогодні Україні вкрай важливо проявити суб’єктність і сказати нашим західним партнерам, що  для нас це абсолютно неприйнятно, бо це призведе до ще більшої втрати нашого суверенітету, територіальної цілісності й не розв’яже проблему російської агресії в Україні.

«Для України це означатиме, що представники ОРДЛО і російської партії будуть обиратись до українського парламенту і прийматимуть закони, що на тих територіях існуватиме народна міліція, спеціальні суди, прокуратура, неконтрольовані Україною взагалі, як написано в законі про особливості місцевого самоврядування, за який не голосувала «Батьківщина». По суті ця територія впливатиме на зовнішню політику цілої країни. Росії вигідно, щоб Україна відмовилась від інтеграції в ЄС і НАТО і знову була у полі зору та повністю під впливом Кремля», – пояснив позицію Іван Крулько.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: