• Головна
 • Новини
 • Віднайти у собі самого себе - філософія творчості Оксани Кузів

23.09.2018, 11:05

Віднайти у собі самого себе - філософія творчості Оксани Кузів

Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк та народний депутат України Іван Крулько, 23 вересня, побували на презентації книжки відомої письменниці та потеси Оксани Кузів.

Про це на своїй сторінці у ФБ пише "Батьківщина Львівщини": "В рамках 25 Book Forum у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася презентація книжок Оксани Кузів - роману «Собача любов», збірки поезій «Задивлена в небо» та шостого перевидання «Адамця» від видавництва «Піраміда».

«В юності я вчив та цитував лірику Ліни Костенко, бо в ній є відповіді на кожну життєву ситуацію. Вже й навіть думав, що у своєму віці – що там вчитися – треба дотримуватися класика, Генія сучасності, але коли у Фейсбуці я прочитав декілька віршів пані Оксани я одразу відчув, що її слово теж несе в собі багато натхненного для кожного, хто читає її прозові чи поетичні рядки», - зазначив голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, який допоміг вийти у світ збірці віршів «Задивлена в небо».

Заступник голови партії ВО «Батьківщина», народний депутат України Іван Крулько у своєму виступі передав щирі вітання автору книжок від Юлії Тимошенко і наголосив на тому, що творчість Оксани Кузів дійсно життєдайна й ствердна".

 
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Пожежа у будинку колишньої голови Нацбанку Гонтаревої – відео

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Михайло Цимбалюк

  Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: