• Українська збірна з міні-футболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи

17.08.2018, 02:30

Українська збірна з міні-футболу вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи

Збірна України з міні-футболу впевнено перемогла Чорногорію в останньому матчі групового турніру чемпіонату Європи, який проходить у Києві.

Рахунок матчу – 5:0 на користь української збірної, повідомляє офіційний сайт турніру. Голи забили Іван Кривошеєнко (2), Євген Шайдюк (2) і Анатолій Кіцута (1), повідомляє УНІАН.

Ця перемога дозволила збірній України виграти групу і вийти у плей-офф з першого місця. У чвертьфіналі українці зіграють з командою, що зайняла друге місце в групі B. Зараз в ній не зіграні всі матчі, і з Україною в 1/4 фіналу можуть зустрітися Румунія, Іспанія та Англія.

Крім цього, вихід у чвертьфінал гарантував українцям участь у чемпіонаті світу з міні-футболу.