В приміщенні стрілецького тиру Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» триває головний старт сезону національного рівня майстрів кульової стрільби – чемпіонат України-2018.
Цього року для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул чемпіона України, прибуло 110 атлетів, які представлятимуть збірні команди з 15-ти областей України та Києва, повідомляє sport-oda.lviv.ua.
В урочистому відкритті чемпіонату взяли участь: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», президент Львівської обласної федерації стрілецького спорту Вадим Климович, представник Міністерства молоді та спорту України, головний тренер збірної команди України, Заслужений тренер України Олександр Камінський, перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» України Віктор Яцковець, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський, головний суддя змагань Степан Старінський.
Зазначимо, що чемпіонат України є заключним етапом підготовки членів національної збірної команди України для участі в чемпіонаті світу-2018 з кульової стрільби, що відбудеться з 1 по 14 вересня 2018 року в корейському місті Чангвон.
Додамо, що чемпіонат України-2018 з кульової стрільби триватиме у Львові до 2 серпня 2018 року.
Фото: loda.gov.ua
За темою
- Львівський спортсмен Олег Рибак виборов три золота на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства
08.07.2026, 17:34
- Зінченко залишив «Аякс» після завершення контракту
01.07.2026, 17:22
- Ярослава Магучіх виграла етап Континентального туру в Загребі з результатом 1,97 м
26.06.2026, 18:11
- Україна вперше в історії перемогла Бразилію у Лізі націй з волейболу
25.06.2026, 11:03
- Мессі став найкращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу, забивши 17-й гол
23.06.2026, 10:13
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині в ДТП загинув 75-річний водій легковика
На об'їзній Львова сталася ДТП з потерпілими: рух трасою Київ – Чоп ускладнений
17 липня Львів попрощається із захисниками Вадимом Стоміним, Володимиром Хомою, Любомиром Лучкою та Андрієм Цвиком
На Львівщині зіткнулись вантажівка, легковик та позашляховик, є травомвані
«Поверніть Федорова»: у містах України люди масово вийшли на акції протесту
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні