14.10.2018, 09:48

Ічню та 14 довколишніх сіл очищують від боєприпасів

Протягом доби проводилося очищення 15 поселень, розташованих навколо арсеналу. Про це йдеться у повідомленні ДСНС щодо ліквідації наслідків пожежі на військовому арсеналі в Ічні.

Зокрема, у повідомленні сказано: 

"О 3 год. 40 хв. 9 жовтня до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Загиблих та травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

13 жовтня авіацією ДСНС здійснено 38 скидів води (148 тонн), всього з початку робіт 123 скиди води (702 тонни).

Пожежно-рятувальними підрозділами організовано заповнення водою пожежного водоймища на території арсеналу та безперебійну заправку водою пожежних танків Міноборони (250 тонн). Ліквідовано одну пожежу лісової підстилки поблизу с. Августівка на площі 0,8 га.

Організовано заправку пожежного водоймища за допомогою  пожежного потягу «Укрзалізниці» (злито 120 тонн).

Відповідно до затвердженого Прем’єр-міністром України Плану піротехнічними підрозділами ДСНС продовжується очищення 16-ти кілометрової зони прилеглої до арсеналу.

Протягом доби проводилося очищення 15 населених пунктів розташованих навколо арсеналу, завершено роботи у 15 населених пунктах (м. Ічня, с. Монастирище, с. Ольшана, с. Коломійцево, с. Полова, с. Колісники, с. Лісові Сорочинці, с. Стрільники, с. Левки, с. Городня, с. Тарасівка, с. Гмирянка, с. Коршаки, с. Лучківка, с. Червоне), всього очищено від боєприпасів 10 тис. 609 дворогосподарств (за добу – 5 тис. 738), 51 км трас ліній електропередач (за добу – 5 км).

Вилучено 1 тис. 473 вибухонебезпечних предметів (за добу – 339), відпрацьовано 230 повідомлень населення про виявлення боєприпасів (за добу – 49).

З метою організації обігріву та гарячого харчування населення в с. Дружба встановлено пункт обігріву.

В районі надзвичайної ситуації залучено сили і засоби загальною чисельністю 586 осіб та 137 од. техніки, у тому числі від ДСНС – 273 осіб та 83 од. техніки, 2 літаки АН-32П і вертоліт Мі-8.

Координацію залучених сил і засобів, надання допомоги населенню здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС України".

Фото Міноборони.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: