• Головна
 • Новини
 • За останній рік витрати українців на комуналку зросли - опитування

27.02.2020, 21:56

За останній рік витрати українців на комуналку зросли - опитування

Майже половина українців (46 %) зазначають, що їхні витрати на оплату комунальних послуг у січні 2020 року зросли проти січня 2019 року.

Про це свідчить опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології з 21 по 25 лютого 2020 року, пишуть Букви.

При цьому, у 39 % респондентів ці витрати не змінилися або зменшилися.

Зазначається, що 80 % українців не бачать успіхів нової влади у справі зниження тарифів ЖКГ, 14 % – бачать. У порівнянні з груднем оцінки стали гіршими.

Крім того, 21 % опитаних заявили, що витрачають на оплату послуг ЖКГ більш ніж половину  доходу сім’ї. Ця частка зросла у порівнянні з опитуваннями КМІС листопада-грудня минулого року (тоді було 14% і 16% відповідно).

Водночас, частка українців, що витрачають на оплату послуг ЖКГ менше  ніж третину  доходу сім’ї в лютому зменшилася  порівняно  з  дослідженнями листопада та грудня: 42 % в лютому і 53 % та 48 % в листопаді та грудні відповідно.

Опитування було проведено з 21 по 25 лютого 2020 року методом телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей. Під час опитування проведено 1500 інтерв’ю, похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3 %.

Раніше депутат від фракції “Слуги народу” Євгеній Брагар у студії каналу “112 Україна” порадив пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комунальні послуги. Згодом він заявив, що “він ще не навчився відповідати на чутливі питання“.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: