• Головна
 • Новини
 • 88% українців вірять, що Україна відіб'є напад РФ, 80% готові захищати країну зі зброєю

02.03.2022, 11:34

88% українців вірять, що Україна відіб'є напад РФ, 80% готові захищати країну зі зброєю

Переважна більшість українців, 88%, вірять у те, що Україна зможе відбити напад РФ, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 1 березня.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Практично щодня цей показник зростає. Лише 10% сьогодні не мають такої впевненості. Віра в перемогу в усіх регіонах країни", - зазначається в пресрелізі.

98% респондентів підтримують діяльність Збройних сил України, 93% підтримують діяльність президента, 84% підтримують дії місцевих голів.

80% опитаних зазначили, що готові захищати територіальну цілісність України зі зброєю в руках, при цьому на сході країни цей показник нижчий, але становить майже 60%. Порівняно з довоєнними часом цей показник значно зріс (у 2020 році - 59%). У гендерному розрізі готовність воювати зі зброєю за Україну висловили 90% чоловіків і 70% жінок.

90% опитаних, думаючи про ситуацію в країні, висловлюють надію. Лише 5% відчувають розчарування. Порівняно з довоєнними часом кількість тих, хто відчуває надію, зросла втричі. Практично в усіх регіонах спостерігається максимальний рівень відчуття надії.

Під час дослідження було опитано 1200 респондентів старше 18 років у всіх підконтрольних уряду регіонах методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Похибка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше ніж 2,8%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: