08.09.2019, 09:59

За Brexit без угоди Джонсон може потрапити до в'язниці

Згідно з ухваленим парламентом законопроєктом щодо продовження терміну Brexit голова уряду Британії Борис Джонсон може постати перед судом у випадку ігнорування вимог закону.

"Борис Джонсон може потрапити до в'язниці, якщо він не відтермінує Brexit", - цитує  Yahoo News ексдиректора служби державних обвинувачень Кеннета Дональда Джона Макдональда.
Зазначається, що депутати, включаючи понад 20 консерваторів, схвалили законопроєкт, спрямований на запобігання Brexit без угоди, який має стати законом у понеділок.

Водночас Джонсон заявив членам Консервативної партії у п'ятницю, що готовий проігнорувати законодавство.

Нагадаємо, 5 вересня прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Британія має покинути ЄС 31 жовтня за будь-яких обставин, і він не проситиме ЄС відтермінувати Brexit.

6 вересня депутати британської Палати громад підтримали законопроєкт, який блокує можливість провести Brexit без угоди 31 жовтня.

Високий суд Лондона 6 вересня ухвалив рішення, що Джонсон діяв законно, даючи пораду королеві щодо призупинення роботи парламенту з наступного тижня.

Палата лордів британського парламенту також схвалила законопроєкт, що зобов'язує уряд відтермінувати вихід Британії з ЄС.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Львові в супермаркеті мережі “АТБ” щур ганяє просто між ногами покупців

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Галина Козяр

  Так званий ринок землі остаточно закріпить в країні всевладдя агрохолдингів та олігархів

  Мирослав Дністрянський

  Закон про землю приведе до коліївщини

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: