• Новини
  • ЗІнченко поділився відчуттями перед фіналом Кубка Англії

16.05.2019, 12:20

ЗІнченко поділився відчуттями перед фіналом Кубка Англії

Український захисник англійського футбольного клубу “Манчестер Сіті” Олександр Зінченко поділився очікуваннями від фінального матчу Кубка Англії проти “Вотфорда”.

Олександр Зінченко, зокрема, зазначив, що для нього грати в фіналі Кубка Англії на стадіоні "Веблі" — це неймовірне відчуття.

“У них є дуже хороші гравці, особливо в лінії атаки. Мені подобається, як вони грають, а також їх тренер. Нам буде важко, але в кожній грі ми повинні показувати, що ми з себе представляємо.

Це неймовірне відчуття - грати на цьому стадіоні в фіналі й боротися за титул. Фінал - це завжди особливий матч. Для мене Кубок так само важливий, як і АПЛ. Не знаю, що з цього приводу думають інші гравці, але для мене це так. Це мрія”, - цитує Зінченка Tribuna.com.

Фінал Кубка Англії між клубами “Манчестер Сіті” і “Вотфорд” відбудеться на "Вемблі" 18 травня і розпочнеться о 19.00.

Нагадаємо, 12 травня в матчі останнього, 38-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) “Манчестер Сіті”, в якому Олександр Зінченко грає на позиції лівого захисника, обіграв на чужому полі “Брайтон” (4:1) і двічі поспіль став переможцем турніру. Зінченко першим серед українських футболістів став дворазовим чемпіоном Англії. Титулом чемпіона Англії також володіє Олег Лужний, який завоював його в складі "Арсенала" 2002 року.