• Головна
  • Новини
  • 16-річний український гравець підписав новий контракт із Барселоною

11.06.2026, 17:31

16-річний український гравець підписав новий контракт із Барселоною

Український атакувальний півзахисник Артем Рибак підписав новий контракт із каталонською Барселоною.

Про це повідомляє пресслужба клубу.

16-річний футболіст продовжить свої виступи у складі "блаугранас" на юнацькому рівні. Агент молодого українця Вадим Шаблій у своєму Інстаграмі заявив, що угода була розрахована на три роки співпраці. Зазначається, що підписувалася вона у присутності директора молодіжної секції Барселони Хосе Рамона Алесанко.

Артем Рибак перейшов з академії донецького Шахтаря до системи каталонського клубу у липні 2022-го року. У складі Барселони U-16 Рибак у цьому сезоні провів 20 офіційних матчів. Він завжди виходив у стартовому складі та забив сім голів.

Нагадаємо, що технічний вінгер неодноразово забивав вирішальні м'ячі, захищаючи кольори "синьо-гранатових". Зокрема, його гол допоміг каталонцям здобути перемогу у фіналі міжнародного турніру Mediterranean International Cup.

Раніше м'яч Артема приніс "синьо-гранатовим" перемогу в клубному чемпіонаті світу U-18 у 2025 році. А у січні 2026 року дубль українця допоміг Барселоні виграти Міжнародний кубок Alkass.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: