• "Динамо" програло португальцям і вилетіло з Ліги чемпіонів

24.08.2022, 08:10

"Динамо" програло португальцям і вилетіло з Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" програло португальській "Бенфіці" у другому матчі кваліфікації плей-оф Ліги чемпіонів і вилетіло з Ліги чемпіонів.

Гра в Лісабоні на "Ештадіу да Луж" завершився з рахунком 3:0.

У першому поєдинку, який відбувався у Польщі, кияни поступилися із рахунком 0:2, тому у другому протистоянні українцям потрібно було перемагати.

Втім, уже з перших хвилин португальці почали регулярно загрожувати воротам киян. І хоча спершу "Динамо" рятували штанга та голкіпер Георгій Бущан, на 28-й хвилині господарі поля відкрили рахунок.Після цього португальці не зупинилися, тому вже до перерви вони забили ще два голи та довели рахунок до розгромного.

Друга половина гри не призвела до забитих м'ячів, хоча обидві команди намагалися забивати.

Відтак у груповому етапі українська команда гратиме у Лізі Європи.