14.05.2019, 16:28

З 1 червня почнуть діяти зміни у футбольних правилах

Щорічне загальне засідання Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB), яке цієї весни відбулося в шотландському місті Абердин, внесло низку змін у Правила гри в футбол.

Так, зміни в сезоні-2019/20 торкнуться основних цілей стратегії play fair (“грай чесно”), зокрема, покращення поведінки гравців та підвищення рівня поваги, збільшення ігрового часу, бажання зробити гру більш справедливою та привабливою, повідомила прес-служба ПФЛ.

За відгуками футбольної спільноти, попередні зміни до Правил гри сезону-2018/19 були сприйняті схвально (в тому числі й епохальне рішення про дозвіл використовувати електронне та комунікаційне обладнання у технічній площі). Наразі експерименти проводяться щодо правил 3, 5, 13 та 16.

Правило 3. Гравець, якого замінюють, повинен залишити поле у найближчій до нього точці на обмежувальній лінії, окрім випадків, коли арбітр дозволить гравцю швидко/негайно залишити його через середню лінію.

Правило 5. Арбітри показуватимуть жовті картки (ЖК) та червоні картки (ЧК) офіційним представникам команд, які є винними у неналежній поведінці. В Правилах гри перелічені основні порушення, що заслуговують на винесення ЖК/ЧК; якщо порушника неможливо встановити, ЖК/ЧК отримує старший тренер, який знаходиться у технічній площі.

Правила 13 та 16. Штрафні/вільні удари для команди, що захищається, у власній штрафній площі - вважається, що м'яч увійшов у гру, як тільки по ньому завдали удару ступнею і він почав рухатися. Вимогу, згідно якої раніше він мав залишити межі штрафної площі перш, ніж до нього торкнеться будь-який гравець, було прибрано.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Богдан Рабешко

  Візовий центр на Джерельній - люди не можуть отримати ні віз, ні паспортів

  Михайло Цимбалюк

  Проект LIFT – це пошук ефективних чи насмішка з наївних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: