14.05.2019, 16:28

З 1 червня почнуть діяти зміни у футбольних правилах

Щорічне загальне засідання Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB), яке цієї весни відбулося в шотландському місті Абердин, внесло низку змін у Правила гри в футбол.

Так, зміни в сезоні-2019/20 торкнуться основних цілей стратегії play fair (“грай чесно”), зокрема, покращення поведінки гравців та підвищення рівня поваги, збільшення ігрового часу, бажання зробити гру більш справедливою та привабливою, повідомила прес-служба ПФЛ.

За відгуками футбольної спільноти, попередні зміни до Правил гри сезону-2018/19 були сприйняті схвально (в тому числі й епохальне рішення про дозвіл використовувати електронне та комунікаційне обладнання у технічній площі). Наразі експерименти проводяться щодо правил 3, 5, 13 та 16.

Правило 3. Гравець, якого замінюють, повинен залишити поле у найближчій до нього точці на обмежувальній лінії, окрім випадків, коли арбітр дозволить гравцю швидко/негайно залишити його через середню лінію.

Правило 5. Арбітри показуватимуть жовті картки (ЖК) та червоні картки (ЧК) офіційним представникам команд, які є винними у неналежній поведінці. В Правилах гри перелічені основні порушення, що заслуговують на винесення ЖК/ЧК; якщо порушника неможливо встановити, ЖК/ЧК отримує старший тренер, який знаходиться у технічній площі.

Правила 13 та 16. Штрафні/вільні удари для команди, що захищається, у власній штрафній площі - вважається, що м'яч увійшов у гру, як тільки по ньому завдали удару ступнею і він почав рухатися. Вимогу, згідно якої раніше він мав залишити межі штрафної площі перш, ніж до нього торкнеться будь-який гравець, було прибрано.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Спорт

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: