22.08.2019, 21:34

Якщо у Польщі криза, то першими скоротять українців

У разі погіршення економічної ситуації в країні, першими під скорочення потраплять українці. Саме громадяни України є найчисленнішою групою іноземних працівників, оформлених через агентства тимчасового працевлаштування. На думку фахівців, ця група ринку праці є найбільш незахищеною в Польщі й може потрапити "під ніж" скорочень у першу чергу.

Про це пише YAVP.PL з посиланням на Rzeczpospolita.pl.

Наразі польський ринок праці все ще називають відкритим для працівників. Це означає низький рівень безробіття і те, що пропозицій роботи значно більше, ніж претендентів. Проте, в разі кризи ситуація може докорінно змінитися. Про таку ймовірність висловилися кілька представників польської банківської сфери. Серед них - Петро Буяк (пол. Piotr Bujak), головний економіст PKO Bank Polski. "Якщо відбудеться значне погіршення ситуації, буфером, що оберігатиме польський ринок праці, можуть стати працівники з-за кордону. Звільнити тимчасових співробітників дешевше, ніж тих, хто працевлаштований безстроково" - заявив економіст.

На його думку зараз у світовій економіці спостерігається зростання ризиків, що вже протягом кількох кварталів можуть змінити позитивні тенденції в Польщі й погіршити стан її економіки.

Нагадаємо, що міністр фінансів Фінляндії визнав, що без додаткових робочих рук з-за кордону, країна не впорається з економічними проблемами. Надії на швидке збільшення народжуваності в країні - марні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: