• Головна
 • Новини
 • Якісна вода у Червонограді буде - депутати "Батьківщини" підготували постанову ВРУ

11.07.2019, 11:15

Якісна вода у Червонограді буде - депутати "Батьківщини" підготували постанову ВРУ

9 липня до Верховної Ради було внесено проект постанови № 10428 «Про забезпечення систем водопостачання м.Червоноград та інших населених пунктів Сокальського району Львівської області». Відтепер, питання якості води в місті на пильному контролі.

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомила адвокат Юлія Мороз, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №124, висунутий Всеукраїнською партією "Батьківщина".

Юлія Мороз: "Хочу зазначити, що вирішення питання якості води у місті - це справа держави, адже місцевий бюджет не має ресурсу для покриття таких витрат. Я і моя команда зробили перший крок для вирішення проблеми, яка тягнеться роками. І ми далі займатимемось вирішенням цього питання. Якісна вода у Червонограді буде!".

Також Юлія Мороз наголосила, що саме завдяки Юлії Тимошенко, коли вона була Головою Уряду України, вдалось розв'язати проблему цілодобового забепечення водою міста Львова.

"У нас є чітке розуміння, як вирішувати такі дорогі і масштабні проблеми. І "Батьківщина" це довела на практиці", - зазначила Юлія Мороз.        

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: