26-річний пауерліфтер з Одеси Артем Дмитрук, який пройшов до Ради по мажоритарці, показав, чим займається на навчанні депутатів у Трускавці.
У своїх сторі в Instagram майбутній депутат виклав види готелю Ріксос, пару кадрів з навчального процесу та відео того, як зранку він качає м’язи у місцевій тренажерці.
До речі, після навчання у Трускавці на Артема чекає важлива подія - одруження. Про це у своєму Instagram повідомила його наречена Анастасія Руда.
У квітні Дмитрук освідчився своїй коханій та покликав її заміж. Відео цього є також на сторінці дівчини. І ось парочка має розписатися одразу після повернення Артема до Одеси.
Майбутня дружина новообраного депутата теж спортсменка. Вони тренуються разом із першого дня знайомства.
Дмитрук окрім того, що є майстром спорту міжнародного класу з пауерліфтингу та правознавець за спеціальністю, ще й дуже релігійний. Саме тому він уже два роки відрощує свою бороду.
Фото та відео з Instagram
За темою
- Юлія Тимошенко: Множинне громадянство – шлях до руйнації української нації, українського народу та України
18.06.2025, 14:06
- Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт щодо компенсації за невикористані відпустки для військовослужбовців
04.06.2025, 21:28
- Правило Болар: в Україні зробили крок до здешевлення медикаментів
22.05.2025, 21:31
- Жаданий подарунок забудовникам. Нардеп Гривко зі «Слуги народу» здивував законопроєктом
10.09.2024, 13:51
- Кива більше не народний депутат
15.03.2022, 15:12
Обговорення
Політика
ТОП
23 роки «рабства»: підприємець з Городка тримав у трудовій неволі однокласника
У Львові арештували продавця та ймовірну керівницю мережі наркомагазинів U420
50-річний мешканець Львівщини вистрілив з рушниці в односельця і втік до лісу
Зима повертається: на Львівщині до -5° морозу і мокрий сніг
Біля Рівного стався вибух на підприємстві: є постраждалі та тяжко травмований
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми