• «Волинь» отримала технічну поразку через поведінку фанів у матчі з «Карпатами»

12.06.2019, 13:54

«Волинь» отримала технічну поразку через поведінку фанів у матчі з «Карпатами»

Луцька «Волинь» отримала суворе покарання за поведінку вболівальників та тренерського штабу у стиковому матчі плей-оф із «Карпатами».

В ексклюзивному коментарі FootballHub відповідальний секретар КДК УАФ Ігор Грищенко розповів про деталі покарання для «Волині».

Він зазначив, що клубу з Луцька присуджено технічну поразку та покарано фінансово. Також КДК УАФ відсторонив головного тренера команди Андрія Тлумака на 2 матчі плюс 2 матчі умовно. «Волинь» проведе 1 поєдинок без глядачів ( і плюс 1 матч умовно).

Це рішення вже вступило в силу, оскільки сьогодні визначать повний склад учасників Української Прем’єр-Ліги.

Нагадаємо, у матчі «Волинь» — «Карпати», який відбувався 8 червня на луцькому стадіоні «Авангард», вболівальники обох команд використовували велику кількість піротехніки та неодноразово вибігали на поле, внаслідок чого головний арбітр зустрічі Максим Козиряцький був змушений зупинити матч та ховатися у підтрибунному приміщенні.

Тренер «Волині» Андрій Тлумак дуже емоційно висловлював своє невдоволення суддівством Козиряцького.

Волиняни вже засудили дії своїх вболівальників та фанів Карпат. Прес-служба «Волині» опублікувала офіційну заяву з цього приводу.

Додамо, що по ходу зустрічі «Карпати» перемагали «Волинь» з рахунком 1:3, але на  90+6 хвилині матч був перерваний у зв’язку з масовим втручанням уболівальників.