• Головна
 • Новини
 • Влада Парижа оголосила про надзвичайну ситуацію з кліматом

09.07.2019, 23:31

Влада Парижа оголосила про надзвичайну ситуацію з кліматом

У зв’язку з рекордною спекою у Франції влада Парижа оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію.

Про це повідомляє France24, передає Громадське.

У мерії Парижа заявили про необхідність дотримуватися цілей Паризької кліматичної угоди, а також оголосили про створення «кліматичної академії» для освіти людей з питань зміни клімату.

За даними організації The Climate Mobilization, вже близько 650 місцевих органів влади в різних містах і населених пунктах у всьому світі оголосили про надзвичайну кліматичну ситуацію.

1 травня 2019 року парламент Великої Британії першим у світі оголосив надзвичайну ситуацію, згодом парламент Ірландії ухвалив аналогічне рішення.

Раніше повідомлялося, що захід Європи в 2019 році зіткнеться з аномальною спекою. Найбільше вона торкнулася Іспанії та Франції, де влада оголошувала найвищі рівні небезпеки через погоду. В 11 провінціях на сході та в центрі Іспанії 27 червня температура була вища за 40 градусів за Цельсієм.

На півдні Франції 28 червня був встановлений рекорд найвищої температури повітря за всю історію метеоспостережень в країні. Протягом дня в комуні Карпентра в південному департаменті Воклюз повітря прогрілося до 44,3 градуси за Цельсієм.

Нагадаємо, в Індії з початку літа через найтривалішу спеку в історії країни загинули щонайменше 36 людей.

Червень 2019 року став найспекотнішим у Києві за 139 років спостереження, середньомісячна температура перевищила норму на 5 градусів.

Паризька угода — міжнародна угода 2015 року, яка регулює заходи зі зменшення викидів вуглекислого газу. Відповідно до неї, індустріально розвинуті країни мають вжити всі можливі заходи до 2020 року заради стримання росту глобальної температури в межах 1,5-2 градусів Цельсія до кінця сторіччя.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: