• Головна
  • Новини
  • Великобританія однією з перших в Європі запустила мережу 5G

03.06.2019, 12:33

Великобританія однією з перших в Європі запустила мережу 5G

Британський мобільний оператор EE оголосив про запуск першої у Великобританії комерційної мережі п'ятого покоління.

Поки що 5G-мережа буде діяти тільки на частині території шести великих міст, включаючи Лондон, Единбург і Манчестер, а до кінця року вона повинна бути запущена ще в 10 містах, пише Комерсант. .

У червні 5G також збирається запустити інший британський оператор - Vodafone.

Великобританія стала однією з перших країн Європи, що почала використання 5G-мереж, досі вони були запущені тільки в Швейцарії та у кількох маленьких країнах, включаючи Монако і Сан-Марино.

У той же час 5G-мережі вже діють в США і деяких азіатських країнах, наприклад, в Південній Кореї. У Китаї і Японії 5G поки не запущена.

Запуск 5G-мереж в Великобританії проходить на тлі триваючих обговорень того, чи можна використовувати для цього телекомунікаційне обладнання китайських компаній, таких як Huawei.

EE і Vodafone вирішили відмовитися від використання 5G-обладнання Huawei, хоча інші телекомунікаційні пристрої, вироблені китайською компанією, вони використовують.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: