• Головна
 • Новини
 • Вакцинація працівників освіти препаратом Pfizer може початися з 24 травня

15.05.2021, 17:46

Вакцинація працівників освіти препаратом Pfizer може початися з 24 травня

Вакцинація працівників освіти препаратом Pfizer може початися з 24-25 травня. Доступ до вакцинації матимуть все, не залежно від форми власності установи, а також працівники позакласного освіти.

Про це повідомив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Розвозити і вакцинувати ми хочемо з 24-25 травня. Будемо вакцинувати працівників освіти, так як у них орієнтовно через місяць починаються відпустки і зібрати їх буде складно. Для вакцинації будемо використовувати вакцину Pfizer, яку будемо отримувати партіями на наступному тижні", - сказав він журналістам в суботу.

Ляшко повідомив, що для цієї хвилі вакцинації працівників освіти будуть використані 387 тисяч доз з 483 тис.доз вакцини Pfizer, які Україна отримає, починаючи з вівторка наступного тижня.

Ляшко зазначив, що доступ до вакцинації матимуть всі працівники освіти, не залежно від форми власності установи, а також працівники позакласного освіти.

Крім працівників освіти, вакцинами, які надійдуть наступного тижня, будуть вакцинувати представників цільових груп, зокрема, військовослужбовців та медиків, які не встигли вакцинуватися раніше.

Також Ляшко повідомив, що раніше були проваквініровани близько 22 тис. Працівників освіти, які візьмуть участь в проведенні зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання вакцини працівники освіти повинні будуть повідомити про своє бажання керівнику установи освіти.

Вакцинація співробітників освіти буде проводитися виїзними вакцинальний бригадами.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: