16.05.2019, 17:15

В Україні презентували обладнання для системи VAR

15 травня в Запоріжжі перед фінальним поєдинком Кубка України з футболу сезону-2018/19 було презентовано обладнання, необхідне для налагодження роботи системи VAR в Україні.

Після погодження і підписання меморандуму з ФІФА та ІФАБ розпочнеться його тестування й навчання арбітрів, які працюватимуть із системою VAR на матчах. Про це повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

“Радий повідомити футбольній спільноті, що під час фіналу в Запоріжжі, як ми і обіцяли, було презентовано обладнання, яке використовуватиметься в роботі системи відеоповторів і допоможе мінімізувати кількість помилок арбітрів під час матчів.

Попереду в нас ще чимало процедур і погоджень, що входять до переліку вимог, виконання яких є обов’язковою умовою запуску VAR в Україні. Зокрема, це погодження і підписання відповідного меморандуму з ФІФА та ІФАБ, навчання арбітрів, тестування технології та обладнання та, знову ж таки, оцінка проведеної роботи з боку спеціалістів ФІФА та ІФАБ. Після завершення всіх цих етапів підготовки система VAR повноцінно запрацює на футбольних поєдинках у нашій країні”, — цитує Павелка прес-служба Федерації футболу України.

Нагадаємо, днями УЄФА підтвердив, що система відеодопомоги арбітрам (VAR) використовуватиметься під час фінального матчу Ліги Європи. Це буде перший матч в історії турніру із використанням технології VAR. Раніше система VAR була введена в матчі Ліги чемпіонів УЄФА з початком плей-офф нинішнього сезону.

Укрінформ

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Спорт

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чи відповідає українським умовам і потребам концепція сталого розвитку?

  Юрій Никорак

  То хто ж у лікарнях вторинний: меддопомога чи пацієнти?

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: