• Головна
 • Новини
 • В Івано-Франківську обласна лікарня побудує новий корпус та вертолітний майданчик

07.02.2022, 12:12

В Івано-Франківську обласна лікарня побудує новий корпус та вертолітний майданчик

Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради уклала договір з приватним підприємцем Назаром Ігнатюком на проєктування адміністративної будівлі та паркінгу з гелікоптерним майданчиком за 4,7 млн грн. Після виготовлення документації їх зводитимуть у дві черги на території обласної лікарні: спочатку паркінг, а згодом адміністративну будівлю.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Згідно з технічним завданням, підземний паркінг матиме 250 місць, а адміністративна будівля складатиметься з п’яти поверхів. На першому поверсі розташують їдальню на 80 місць, на другому ‒ конференц-зал на 100 місць. На трьох інших поверхах ‒ гуртожиток готельного типу на 30 номерів (80 місць). Гуртожиток призначатиметься для відвідувачів та родичів пацієнтів, а також для медичних працівників, які перебувають на стажуванні і закордонних гостей.

Вартість проекту паркінгу ‒ 1,8 млн грн, адмінбудівлі ‒ 2,16 млн грн. Ще 330 грн коштуватимуть інженерно-геодезичні роботи та 180 тис. грн ‒ експертиза документації.

Про тендер і підрядника

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ «Укртехінжиніринг», однак його пропозиція була значно дорожчою ‒ майже на 800 тис. грн. Загальна економія на тендері склала понад 1 млн грн або ж 18,4% від суми закупівлі.

Приватний підприємець Назар Ігнатюк зареєстрований у селі Ільці, Верховинського району. Раніше очолював комунальне архітектурно-планувальне бюро Верховинської районної ради. Він також є власником ТОВ «Саін-ІФ» та директором «Приватного творчого архітектурного бюро «Архмайстерня і К». Як приватний підприємець Ігнатюк отримав державних замовлень на 6,9 млн грн.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

  Василь Чорний

  Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ВИЗНАЧНУ РОЛЬ ЄВГЕНА ОЛЕСНИЦЬКОГО В УКРАЇНСЬКОМУ СОЦІАЛЬНО-ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАПРИКІНЦІ ХІХ – ПОЧ. ХХ ст.

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: