• Головна
 • Новини
 • Фірма з «чорного списку» отримала підряд на ремонт даху театру ім. Марії Заньковецької

20.01.2022, 10:03

Фірма з «чорного списку» отримала підряд на ремонт даху театру ім. Марії Заньковецької

Державне підприємство «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької» за переговорною процедурою уклало угоду із ТОВ «Крона-Мах» на ремонтні роботи даху за 289 тис. грн. Але фірма з квітня 2020 перебуває в «чорному списку» Антимонопольного комітету.

Про це повідомили "Наші гроші. Львів".

Договір було укладено ще у липні 2021 року і внесено до нього зміни 29 грудня 2021 року. В кінці минулого року, вся сума, за здійснення аварійно-відновлювальних робіт з ремонту даху, була оплачена підряднику. Ремонт даху здійснювався в рамках програми президента «Велика реставрація», згідно якої передбачена також і реставрація приміщень камерної сцени. За основною угодою роботи з реставрації приміщень камерної сцени  театру здійснює ПП «Фірма «Будремсервіс» за 12 млн грн.

Експерт «Центру громадського моніторингу та досліджень» Юрій Кузько пояснює:

«Замовник неправомірно уклав договір за результатом переговорної процедури закупівлі з ТОВ «Крона-Мах», підприємством, яке ще з квітня 2020 року знаходиться у так званому «чорному списку» АМКУ. Відповідно до вимог статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник зобов’язаний був відмовити такому учаснику в участі в переговорній процедурі закупівлі»

Вперше підприємство було оштрафовано АМКУ у квітні 2020 року на 272 тис. грн разом з приватним підприємцем Володимиром Корчинським. Штраф був накладений за «розпил» двох тендерів від Залізничної та Личаківської районних державних адміністрації Львівщини. Самі торги відбулись у 2019 році. Тоді юристи проєкту «Тисни» (Bihus.info) написали звернення в АМКУ, після чого комітет встановив факт порушень поведінки на торгах.

Проте це не завадило Львівському КП « «Ратуша-сервіс» у червні минулого року укласти угоду на ремонт технічного приміщення в Львівській міській раді зі співзасновником фірми «Крона-Мах» Андрієм Кравчишиним.

ТОВ «Крона-Мах» зареєстроване у 2005 року у Львові Андрієм та Ярославою Кравчишиними. Попри «чорний список» АМКУ, за даними порталу YouControl, у 2021 році підприємство отримало державних замовлень на 1,4 млн грн. Наприклад, у вересні 2021 року Залізнична райдержадміністрація  уклала угоду фірмою на ремонт даху житлового будинку по вул. Олени Степанівни за 548 тис. грн. Також з останніх підрядів, що фірма отримала 30 грудня, закупівля Департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР на реставрацію житлового будинку на вул. Нечуя-Левицького за 224 тис. грн.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

  Михайло Цимбалюк

  Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

  Василь Чорний

  Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: