• Головна
 • Новини
 • Уряд у середу представить програму стимулювання економіки в умовах коронакризи

26.05.2020, 19:11

Уряд у середу представить програму стимулювання економіки в умовах коронакризи

Кабінет міністрів на засіданні у середу представить програму стимулювання економіки для подолання наслідків пандемії COVID-19.

Про це Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив на своєму Тelegram-каналі.

«На завтрашньому засіданні уряду ми представимо програму стимулювання економіки для подолання наслідків пандемії COVID-19. До формування програми ми підійшли комплексно та створювали її в чотири етапи. Адже це той випадок, коли нам потрібна якісна "дорожня карта"», - написав він.

За його словами, на першому етапі уряд провів ретельний збір інформації, за результатами чого був сформований ідейний каркас програми. Далі урядовці систематизували та провели аналіз, кожна робоча група з провідних фахівців напрацювала список ініціатив.

На заключному етапі ініціативи відбирали на відповідність Конституції, нормам міжнародного права, принципам чесної конкуренції та іншим важливим засадам, зазначив Прем'єр-міністр.

"Стратегія, яку ми презентуємо, містить комплексну відповідь на всі аспекти кризових явищ, які відбуваються в нашій країні. Результат цієї роботи буде допрацьований експертним середовищем та поданий у Верховну Раду для подальшої роботи", - наголосив Шмигаль.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: