23.03.2020, 19:59

Українцям заборонили подорожувати за кордон

Уряд закриває аеропорти і вводить заборону на туристичні поїздки за кордон.

Кабінет Міністрів заборонив з 12:00 вівторка, 24 березня, залишати Україну з туристичною метою. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграм, пише Кореспондент.

"Діяльність всіх аеропортів, крім Борисполя, буде припинена. Це стосується виключно пасажирських перевезень. Виняток становлять заходи державної необхідності за окремими наказами відповідних міністерств", - написав він.

"Ми розуміємо, що рішення не популярне і незручне. Але ми бачимо, що темпи поширення коронавірусу зростають. Тому повинні посилювати обмежувальні заходи", - додав прем'єр.

Відзначимо, з 22 березня аеропорт Бориспіль перевів усі чартерні, санітарні, евакуаційні та інші технічні рейси (на приліт) міжнародного сполучення в термінал B.

Таким чином зараз термінал F працює на виліт, термінал В - на приліт.

  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: