• Головна
 • Новини
 • Аеропорт «Львів» оголосив новий аукціон з оренди приміщення

13.01.2022, 16:35

Аеропорт «Львів» оголосив новий аукціон з оренди приміщення

Попередні торги відбулися з величезним успіхом та суттєвою сумою відрахування до державного бюджету.

Про новий аукціон повідомив Фонд держмайна, який є власником площ терміналу державного підприємства Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького, інформує "Еспресо.Захід".

У повідомленні ФДМУ йдеться, що 31 січня 2022 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди приміщення на першому поверсі в триповерховій будівлі нового терміналу аеропорт "Львів".

Загальна площа об'єкта – 70 м кв.  Стартова ціна оренди становить 5 880,56 грн на місяць, а термін – 5 років.

"Пропозиція оренди цього об’єкту стане комерційно-вигідним рішенням для ведення бізнесу, завдяки його привабливій ціні, площі та розташуванню – об’єкт розміщений у будівлі нового аеровокзалу, недалеко від історичного центру міста. Разом із тим, ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького" – другий найбільший аеропорт в Україні за пасажиропотоком у 2021 році. Саме тому оренда приміщення стане вигідним інвестуванням в розвиток бізнесу", – переконують у Фонді держмайна.

Нагадаємо, попередній аукціон з оренди площ аеропорту відбувся в кінці минулого року і став рекордним. Тоді приміщення площею 860 м кв. віддали в оренду за суму майже 4,5 млн грн у місяць. Орендарем став німецький оператор магазинів дьюті фрі Компанія BF&GH Travel Retail Limite, яка працює під брендом Heinemann. Тоді стартова орендна плата на аукціоні становила 355 413,97 грн, але у результаті торгів злетіла більше як у 10 разів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: