• Головна
 • Новини
 • Українця засудили в Польщі до 25 років неволі: він каже, що лише зробив жінці масаж обличчя

13.08.2019, 00:15

Українця засудили в Польщі до 25 років неволі: він каже, що лише зробив жінці масаж обличчя

У Польщі суд виніс вирок щодо громадянина України, якого звинувачено в жорстокому вбивстві та пограбуванні перекладачки російської мови. Проте чоловік провини не визнав та стверджує, що прийшов до загиблої у справах, зробив їй масаж на обличчі та залишив власницю квартири живою та здоровою. Суд йому не повірив та виніс обвинувачувальний вирок. Наступні 25 років Олександр П.  проведе у в`язниці.

 Про це повідомляє YAVP.PL з посиаланням на gazetawroclawska.pl

Тіло Анни З. знайшли 4 лютого 2017 року у власній квартирі. Жінка надавала послуги польсько-російського перекладу. За ствердженням слідства Олександр П. був її клієнтом. На камерах відеоспостереження, розташованих у будинку, де проживала жертва, зафіксовано, як чоловік увійшов до помешкання та через деякий час звідти вийшов.

Сам Олександр підтверджує, що дійсно того дня приходив до перекладачки в справах. Під час їхньої зустрічі зробив жінці масаж обличчя, оскільки є біотерапевтом. Раптом вона відчула гострий біль і схопила чоловіка за руку. У жінки, між тим, пішла кров із носа й чоловік дав їй рушник, щоб вона витерлася. Таким чином Олександр П. пояснив, чому сліди його власного ДНК було знайдено під нігтями загиблої. Проте суддю Окружного суду Вроцлава подібні пояснення не задовольнили. За даними слідства, Олександр не тільки жорстоко вбив перекладачку, але й пограбував її. З квартири померлої зникли 13 200 злотих готівки, банківські карти та документи.

Проте, згаданий вирок суду  не є остаточним. Адвокати можуть оскаржити його в Апеляційному суді Вроцлава.

Фото - gazetawroclawska.pl

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Одіозний нардеп влаштував бійку в ресторані на Хрещатику

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Міністерка Новосад почала вбивати львівський Лісотех

  Мирослав Дністрянський

  Про вихід Великої Британії з Європейського Союзу

  Наталя Тимчій

  Вивернуті кишені львів'ян!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: