З наступного тижня у країні буде вироблятися від двох до семи тисяч ПЛР-тестів на коронавірус.
В Україні замовили виробництво двох мільйонів ПЛР-тестів на коронавірус. Про це у п'ятницю, 3 квітня, заявив заступник керівника Офісу Президента України, секретар Координаційної ради із протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко під час ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера, пише Кореспондент.
За його словами, виробництво тестів уже стартувало. Щодня лабораторії зможуть отримувати до семи тисяч таких тестів.
"З наступного тижня кожного дня ми будемо отримувати від двох до семи тисяч необхідних тестів. Їх випробували, вони працюють і значно дешевші від закордонних", - сказав Тимошенко.
Раніше в Київській міській державній адміністрації заявили, що в столиці почали працювати мобільні бригади лікарів, які тестують на коронавірус вдома.
За темою
- Замість молока – вода: на підприємстві з Рівненщини пояснили, як це сталось
11.05.2021, 17:06
- У Львові запрацювало перше виробництво медичних масок
15.10.2020, 14:27
- На Львівщині попри карантин триває зростання промисловості
25.05.2020, 14:26
- Падіння економіки України сповільнилося
07.04.2020, 19:15
- 230 млн «шмоток» – у піч: у ФРН 10% нового одягу – зайві
11.11.2019, 17:11
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні