• Головна
 • Новини
 • На Львівщині попри карантин триває зростання промисловості

25.05.2020, 14:26

На Львівщині попри карантин триває зростання промисловості

Виробництво промислової продукції у Львівській області у січні-квітні 2020 року порівняно з січнем-квітнем 2019 року збільшилось на 5,4%.

Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Зокрема на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 6,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,0%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 28,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 22,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 5,3%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах машинобудування (на 20,3%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 16,1%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,8%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 1,9%).

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: