24.07.2019, 13:55

Синютка залишив Мальському промисловість, яка падає

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у січні-червні 2019 року порівняно з січнем-червнем 2018 року знизився на 4,1%. 

Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 23,1%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 15,5%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 13,4%); машинобудування (на 6,3%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 2,7%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 1,1%). 

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,2%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 5,1%); з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 3,4%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,5%).

Нагадаємо, що від 6 липня цього року головою Львівської ОДА є Маркіян Мальський. На цій посаді він замінив Олега Синютку, який був очолив Львівську ОДА 6 грудня 2014 року. 11 червня цього року Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Львівської ОДА Олега Синютку.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: