26.01.2021, 11:59

Україна потрапила до річного звіту ПАРЄ

Асамблея закликала Україну вжити заходів для зміцнення антикорупційних структур і утриматися від дій проти незалежності судової влади.

Парламентська асамблея Ради Європи опублікувала річний звіт Прогрес моніторингової процедури Асамблеї за минулий рік, в якому також торкнулася проблемних питань в Україні, пише Кореспондент.

"Україна: вжити всіх необхідних заходів для зміцнення структур, необхідних для боротьби з корупцією в країні, в тому числі шляхом відновлення ефективного функціонування системи електронного декларування та уточнення правового статусу Національного антикорупційного бюро України, водночас утриматися від будь-яких дій, які можуть мати тривалий згубний ефект на верховенство права і незалежність судової влади в Україні; забезпечити ефективне розслідування всіх нападів на журналістів", - йдеться в звіті.

Асамблея висловила стурбованість у зв'язку з постійними недоліками в реформуванні судової системи і системи правосуддя і все ще обмеженими результатами в боротьбі з широко поширеною корупцією в країні; періодичними нападами на журналістів.

Водночас ПАРЄ привітала зусилля влади України щодо створення та забезпечення функціонування інститутів із боротьби з корупцією в країні, а також угоду про припинення вогню між українськими збройними силами і незаконними збройними формуваннями на Донбасі.

Як повідомлялося, напередодні в ПАРЄ домоглися розгляду питання про повноваження російської делегації після масових затримань 23 січня. Рішення повинні винести 28 січня.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Юрій Никорак

  Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

  Михайло Цимбалюк

  «Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

  Андрій Вихопень

  Замість грейдерів, ручна підлегла сила

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: