• Головна
 • Новини
 • У Львівській лікарні швидкої допомоги відкриють центр трансплантології

24.08.2021, 12:03

У Львівській лікарні швидкої допомоги відкриють центр трансплантології

До 30-річчя Незалежності України 25 серпня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова відкривають сучасний центр трансплантології та фотовиставку “Час жити”.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Це ще один важливий крок на шляху України до трансплантаційної незалежності, який ми хочемо зробити спільно з вами та нашими пацієнтами», кажуть у лікарні.

Відтак, 25 серпня у Львові з'явиться перший в Україні центр трансплантології з операційними та реанімацією всередині. Він стане місцем, де кількість врятованих завдяки трансплантації життів вимірюватиметься сотнями.

Наразі Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова у лідерах української трансплантації. Від початку 2021 року там пересаджено 32 органи, а загалом виконано уже 54 трансплантації. Кожна – це шанс на життя для людини.

У межах заходу також буде презентована фотовиставка "Час жити". Це соціально-інформаційний проєкт, в якому взяли участь 14 українців, які отримали шанс на життя завдяки трансплантації органів. Вони фотографувалися із годинниками, які символізують час. Це час, який у них мало не забрала хвороба і який вони отримали завдяки донорському органу. Світлини прикрасять стіни нового відділення, аби надихати і бути позитивним прикладом для тих, хто ще зважується на трансплантацію.

Також фотовиставка “Час жити” протягом 25 серпня буде експонована на площі Ринок перед Львівською міською радою. Щоб підвищити обізнаність людей про трансплантації лікарі будуть роздавати перехожим листівки із міфами про донорство.

Програма заходів:

25 серпня

9:00 год - встановлення фотовиставки “Час жити” перед Львівською міською радою.

11:00-12:00 год - лікарі роздаватимуть листівки біля фотовиставки “Час жити” перед ЛМР.

13:00 год - запис коментарів лікарів та пацієнтів-учасників фотопроєкту “Час жити”, які прийдуть до лікарні з родинами (місце: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова).

14:00 год - офіційне відкриття центру трансплантології (місце: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова).

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: