• Головна
 • Новини
 • У платіжках за опалення додадуть нові «послуги»: за що доведеться платити

06.09.2020, 20:20

У платіжках за опалення додадуть нові «послуги»: за що доведеться платити

У новому опалювальному сезоні у квитанціях за теплоенергію замість одного буде чотири рядки для платежу.

Про це повідомила начальниця Управління розвитку житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко, пише finance.ua.

“У зв’язку з новим законодавством, загалом буде чотири платежі за опалення: за саму послугу, за абонентське обслуговування, за обслуговування вузлів обліку і за встановлення приборів. Квитанція буде одна, але планують, якщо зараз не приймуть змін до законодавства, чотири рядки – це чотири різні напрямки”, – пояснила чиновниця.

За її словами, в період опалювального сезону кількість скарг від споживачів збільшується, оскільки «місяць на місяць – різні суми, різні цифри».

Зазначається, що оновлені платіжки почали надходити містянам ще з 1 травня 2020 року. За ці послуги користувачі платили і раніше, проте їх включали до загальної суми в квитанції, розповів голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

“Чиновники обіцяли, що з введенням чотирьох рядків загальний платіж за газ і тепло не підвищать, що просто кожен рядок виділили окремо. Але по суті платежі подорожчали”, – додав він.

У системі ГІОЦ з травня справді з’явилися нові рядки як-от «внески ЦО КПВОК “Київтеплоенерго”» чи «внески ЦПГВ “Київтеплоенерго”», але при цьому тариф на центральне опалення чи гаряче водопостачання не зменшився.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Мирослав Дністрянський

  Що можна прогнозувати за результатами нової кавказької війни?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: