• Головна
  • Новини
  • У центрі Варшави група арабів побила євреїв за те, що вони євреї

09.09.2019, 01:50

У центрі Варшави група арабів побила євреїв за те, що вони євреї

У Варшаві студентів з Ізраїлю побила група чоловіків арабського походження. Випадок описав у соцмережах брат одного з побитих. Столична поліція розслідує це питання.

Про це пише Газета Виборча.

Йотам приїхав до Варшави в рамках обміну, вивчає право. У суботу вранці група чоловіків напала на нього та його друзів.

Брат побитого описує напад.

- Не тому, що він з них глузував. Не тому, що він дивився на них. Не тому, що вони мали аргументи. Араби почали бити його та його друзів лише тому, що вони були євреями, - каже його брат Барак, якого цитують іноземні ЗМІ. - Спершу запитали, чи мій брат та його колеги з Ізраїлю. Коли вони почули, що та. то вони це зробили, вони напали, кричали: "Їб... Ізраїль".

Інцидент стався перед входом в один із популярних нічних клубів на вул. Тверда в середмісті. - Вони сіли в таксі і мали їхати в готель. У цей момент на них напали. Зловмисники били ногами, поки мій брат не вимер. Ніхто їм не допомагав. Люди відводили погляд. Охоронці не втручалися, - описує Барак.

Поліція з питань злочинності за національністю підтверджує, що вони мають справу з нападом. Їх про випадок повідомили лікарі. - Ми налагодили контакт з керівником групи ізраїльських студентів, - інформує Верховний комісар Сільвестер Марчак, речник штабу поліції столиці. Він каже, що четверо людей отримали травми.

Офіцери з'ясували, що до групи людей підійшло троє чоловіків, один з яких був дуже агресивним. Чоловік був кричав, що він палестинець. Тому  поліцейські ставляться до цього вимпадку. як до злочину, що ґрунтується на національному грунті

Своєю чергу The Jerusalem Post зазначає, посилаючись на розмову з Йотамом, що нападники приїхали з Катару, хоча насправді вони повинні були кричати "Вільну Палестина" та "Вільна Газа".

На інцидент відреагувало Міністерство закордонних справ Польщі, яке "рішуче засуджує акти агресії, вчинений проти іноземців у Польщі". 

Марек Маджіровський, посол Польщі в Ізраїлі, назвав цю подію "жахливим актом варварства" у Twitter. - Виправдання насильства немає. Я вірю, що злочинці незабаром будуть заарештовані. Я бажаю Йотаму та іншим якнайшвидшого одужання, - написав Маджіровський.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Що робити з Львівським аеропортом?

Наталя Тимчій

Могильники Львівської агломерації

Іван Стецькович

Про газ, телевізор і не лохів

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: