• Головна
 • Новини
 • У Тернопільській області 7 поліцейських притягнуто до відповідальності за корупцію

21.08.2021, 15:33

У Тернопільській області 7 поліцейських притягнуто до відповідальності за корупцію

Упродовж цього року працівники Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 9 (за погодженням з прокуратурою) склали та направили до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Упродовж цього року,працівниками Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, складено та направлено до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.
До адміністративної відповідальності судами області притягнуто 7 правоохоронців, 2 з них - у справах за протоколами Національного агентства з питань запобігання корупції.

З метою встановлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, вирішення питання відповідальності винних осіб, розроблення заходів, спрямованих на недопущення порушень законодавства, органами прокуратури області внесено в Головне управління Національної поліції в Тернопільській області 17 подань , до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 поліцейських, 2 з них - звільнено з посад.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: