• Головна
  • Новини
  • У Тернопільській області 7 поліцейських притягнуто до відповідальності за корупцію

21.08.2021, 15:33

У Тернопільській області 7 поліцейських притягнуто до відповідальності за корупцію

Упродовж цього року працівники Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 9 (за погодженням з прокуратурою) склали та направили до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Упродовж цього року,працівниками Тернопільського управління внутрішньої безпеки Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, складено та направлено до суду 5 адміністративних протоколів про вчинення поліцейськими правопорушень, пов’язаних з корупцією.
До адміністративної відповідальності судами області притягнуто 7 правоохоронців, 2 з них - у справах за протоколами Національного агентства з питань запобігання корупції.

З метою встановлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, вирішення питання відповідальності винних осіб, розроблення заходів, спрямованих на недопущення порушень законодавства, органами прокуратури області внесено в Головне управління Національної поліції в Тернопільській області 17 подань , до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 поліцейських, 2 з них - звільнено з посад.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

    Коментар

    Блоги

    Василь Чорний

    Громади Волині в умовах воєнного стану

    Мирослав Дністрянський

    ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

    Василь Чорний

    Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: