24-річний громадянин України на автомобілі Fiate Ducato виїхав на рельси перед локомотивом в селі Гжешька Вєрушувського повіту (Лодзьке воєводство).
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт місцевої поліції, подія сталася у четвер, 4 листопада. В автомобіль на рельсах в'їхав локомотив технічного обслуговування колії.
Внаслідок зіткнення автомобіль, за кермом якого перебував українець, зазнав дуже серйозних ушкоджень. Водночас сам водій не отримав травм. За попередньою інформацією, він, а також машиніст локомотива, були тверезими.


Винуватцем небезпечного інциденту на рельсах поліція назвала громадянина України, адже той не поступився дорогою на нерегульованому залізничному переїзді. За це чоловіка покарали штрафом. Сума не уточнюється, але зазвичай подібні порушення на переїздах караються штрафом у розмірі 300 зл.
За темою
- На території Польщі правоохоронці затримали журналістів з Волині, які знімали торгівлю країни з Росією
13.03.2024, 16:55
- У Польщі назвали умову постачання зброї Україні
25.09.2023, 14:20
- Польща підтримуватиме Україну до останнього дня боротьби – Дуда
23.08.2022, 15:23
- Польща заборонила імпорт російського вугілля
29.03.2022, 21:47
- Польща вишле десятки російських дипломатів за шпигунство
23.03.2022, 12:59
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
Масштабна ДТП біля Львова: зіткнулися чотири автомобілі, є постраждалі
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На кордоні з Польщею вилучили незадекларовані iPhone та брендові товари на 350 тисяч гривень
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні