• Головна
 • Новини
 • У Польщі спіймали чоловіка, який за гроші крутив українцям одометри

09.08.2020, 12:17

У Польщі спіймали чоловіка, який за гроші крутив українцям одометри

На “гарячому” під час зміни показників одометра попалися 44-річний житель гміни Хелм та його 43- річний клієнт з України.

Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт lubelska.policja.gov.pl, затриманий поляк займався накручуванням показників одометрів в автомобілях щонайменше від початку цього року. 

В основному його "клієнтами" були громадяни України. Тим потрібно було збільшувати проїханий автомобілем кілометраж, щоб при перетині кордону з Україною сплачувати менші митні збори. У ході слідства було доведено щонайменше 209 втручань в показниик одометрів. На цьому поляк заробив не менше 22 тис злотих.

Під час обшуку поліція виявила в нього спеціалізоване обладнання, яке використовувалося для зміни показників одометру в автомобілях, мобільні  телефони та готівку у сумі 15 000 злотих. Проти громадянина Польщі висунуто обвинувачення. До винесення вироку він знаходитиметься під наглядом поліції, а також йому заборонено виїжджати з країни. 

43-річний громадянин України, який був замовником послуги накручування одометра, також нестиме відповідальність. Відповідно до Кримінального кодексу, йому загрожує позбавлення волі на термін від 3-х місяців до 5 років. Таке саме покарання чекає й на того, хто виконує таку незаконну роботу.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Шанс на нове дихання

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: