• Головна
 • Новини
 • У Польщі перевіряють ресторан, де українців мають за недолюдей

25.08.2019, 14:39

У Польщі перевіряють ресторан, де українців мають за недолюдей

Державний орган надзору за дотриманням  законодавства в сфері трудових відносин у Польщі надіслав інспекторів для перевірки ресторану в Гдині, який оскандалився через ксенофобські висловлювання щодо українців.

Про  це повідомляє YAVP.PL з посиланням на сторінку Осередка моніторингу проявів расизму та ксенофобії. 

“Цей допис (що дискримінував українців на національному ґрунті - ред.) є одним з елементів діяльності фірми, саме він став сигналом для преси” - прокоментував провідний інспектор гдинського відділу Державної інспекції праці Славомір Питлік (пол. Sławomir Pytlik). Він підтвердив, що в смажальні “У Кашуба” вже розпочато перевірку.

Нагадаємо, що причиною скандалу стало оголошення про пошук працівника на посаду кухаря в один з ресторанів Гдині (Поморське воєводство). Працівникам української національності автори забороняли пропонувати свої кандидатури, а на один з коментарів  під оголошенням відповіли, що “поважають клієнтів, а не “недолюдей”.

Завдяки розповсюдженню інформації про ганебний допис в польських та українських меді, справа набула розголосу. На прояв ксенофобії відреагував мер міста Гдиня та представник польського сенату.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: