• Головна
 • Новини
 • У Польщі для родини трагічно померлого українця зібрали майже 580 тис. злотих

17.07.2019, 15:31

У Польщі для родини трагічно померлого українця зібрали майже 580 тис. злотих

Загальна сума коштів, зібраних у Польщі для дітей та дружини померлого працівника з України, якого працедавиця вивезла до лісу, перевищує 580 тисяч злотих.

Про це йдеться у Facebook керівника Почесного консульства України в Познані Вітольда Хоровського, пoвідoмляє Yavp.pl.

Хоровський уточнив, що зараз вирішуються юридичні та податкові моменти для того, аби зібрані кошти переказати родині українця з максимальною вигодою.

“Прекрасна адвокатська контора Мацея Кацпржака разом з безцінною українською адвокаткою Іриною Мизиною працює над представництвом інтересів сім'ї Василя в Польщі. Разом з тим адвокат Бартош Майда, який підтримує нас протягом багатьох років, готує умову даровизни. Чудові експерти Кшиштоф Чекальський (Польща) та Василь Тарас з Тернополя (Україна) працюють над вирішенням податкових питань”, - наголосив Вітольд Хоровський.

Він також додав, що в банку PKO Bank Polski у Познані та його українській “дочці” - “Кредобанк” - у Чернівцях будуть відкриті рахунки для членів родини померлого українця. Це дозволить забезпечити максимальну зручність та безпеку переказів зібраних коштів, а також мінімальні комісійні витрати.

Хоровський також зазначив, що наступного тижня, у понеділок, 22 липня, планує відвідати родину померлого на заробітках у Польщі українця. 

Нагадаємо, 36-річний житель Снятинського району на Івано-Франківщині Василь Ч. працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин у населеному пункті Новий Томишль (Великопольське воєводство). У день смерті йому стало зле на робочому місці, й він втратив свідомість. Однак власниця фірми заборонила викликати “швидку” й вивезла українця до лісу за понад 100 км від місця роботи.

За версією слідства, чоловіка, швидше всього, викинули в лісі вже мертвим. Збір коштів для його родини оголосили 25 червня 2019 року. Цим займалося Соціально-культурне об'єднання “Польща-Україна” (Познань). 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: