04.07.2019, 20:12

У Німеччині запустили перші мережі 5G

У Німеччині запустили перші мережі нового покоління 5G в Берліні та Бонні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Deutsche Welle.

Повідомляється, що в середині червня оператори мобільного зв'язку в Німеччині заплатили вище 6,5 млрд євро за частоти нового мобільного стандарту.

До кінця 2020 року мережа повинна охопити 20 найбільших міст Німеччини. Після роботи в тестовому режимі мережа мобільного зв'язку п'ятого покоління стала доступна для жителів Берліна і Бонна. Пізніше 5G планують запустити в Гамбурзі, Мюнхені, Лейпцигу та Дармштадті.

В аукціоні з продажу частот нового мобільного стандарту брали участь Deutsche Telekom, Vodafone, Telefonica і United Internet.

Експерти бачать в п'ятому поколінні ключ до розвитку нових технологій, в числі яких атомне водіння, віртуальна реальність і індустрія 4.0.

Нагадаємо, в квітні Південна Корея стала першою країною у світі, яка повсюдно почала використовувати мережі 5G. Компанії країни почали пропонувати послуги 5G з 23:00 за місцевим часом 3 квітня.

Відзначимо, в лютому президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що його країна повинна стати технологічним лідером і підкреслив необхідність якнайшвидшого впровадження мереж 5G, а також 6G. Також американський лідер заявив, що компанії повинні активізувати свої зусилля або залишитися позаду.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: