Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр 17 березня підписав договір на постачання тест-систем для виявлення антитіл IG/IgM до коронавірусу 2019-nCoV (цільна кров, сироватка, плазма). Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.
Про це повідомили "Наші гроші. Львів".
Замовили 5 упаковок тест-систем, у кожній по 25 тестів, тобто загалом 75. Назва тестів не вказана. Відомо, що київські лікарні закуповували швидкі тести Bioeasy китайського виробництва по 25 штук в упаковці приблизно (по 8 тис. грн за упаковку).
Тест-системи, які замовив Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, коштують по 7,5 тис. грн без ПДВ за упаковку.
Постачальником є київське ТОВ «Систем Профі» Ірини Мойсеєнко, фірма створена 5 місяців тому. Загалом отримала держзамовлень на понад 4 млн грн. Ця ж компанія продала тест-системи по 7,5 тис. грн за упаковку Миргородському міському центру ПМСД.
Нагадаємо, наразі Львів мав лише одну упаковку Bioeasy на 25 тестів, які діагностують захворювання на 5-14 день після початку хвороби. Як повідомляло Твоє місто, всі аналізи передають у Київ для обробки на реагентах, які показують результат на 1-3 день від перших проявів захворювання. Якщо у Києві результат підтверджують – то зразки відправляють ще у міжнародну лабораторію.
За темою
- В Україні зростає кількість хворих на коронавірус – МОЗ
29.09.2023, 17:30
- На Львівщині минулого тижня на коронавірус захворіло понад 2300 мешканців
19.09.2022, 09:03
- В Україні починається нова хвиля коронавірусу
04.09.2022, 18:42
- За тиждень кількість хворих на коронавірус у Львові зросла майже втричі
23.08.2022, 16:20
- ВООЗ розробила три сценарії коронавірусної пандемії
31.03.2022, 08:32
Обговорення
Львів
ТОП
Поліція Львівщини розшукує Валентину Щербату з Шептицького
У центрі Тернополя сталася пожежа у відомому барі родини ексмера Заставного
19-річному водію BMW оголосили підозру після смертельної аварії на дамбі у Тернополі
У Харкові 4-річна дитина загинула після падіння з вікна: матері повідомили про підозру
Кількість госпіталізованих через спалах у дитсадку на Сихові зросла до 17
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми