07.11.2021, 09:57

У Львові з 8 листопада посилять карантинні обмеження

У Львові міська комісія з надзвичайних ситуацій розглянула питання доступу до адміністративних будівель. Прийнято рішення, що з 8 листопада, з понеділка, буде запроваджено окремий режим допуску до адміністративних будівель міської ради.

Про це повідомили у міській раді.

Зокрема, протягом 8-14 листопада керівники підрозділів мають довести нові правила до працівників та забезпечити систему контролю, а з 15 листопада допуск для до адмінбудівель буде лише за умови наявності сертифікату про вакцинацію або негативного тесту, або довідки про перенесення захворювання на ковід.

«Одне з рішень сьогоднішньої комісії стосувалося режиму роботи органів виконавчої вали і режиму роботи і режиму допуску до адміністративних будівель і приміщень Львівської міської ради. Прийнято рішення, що з 8 листопада, з понеділка, буде запроваджено окремий режим допуску до адміністративних будівель міської ради – Ратуші, районних адміністрацій, всюди, де знаходяться управління Львівської міської ради. Цей режим полягатиме в тому, що з 8 до 15 числа кожен керівник має визначити особу, відповідальну за контроль входу людей, які заходять в ці адміністративні будівлі на предмет наявності у них відповідних документів – зокрема сертифікатів вакцинації, негативних тестів чи довідок про перенесене захворювання на ковід. Обмеження вступають в дію з 8 листопада, тиждень часу буде режим підготовки, і повноцінний режим вступає в дію з 15 листопада», - прокоментував рішення перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: