08.10.2019, 11:46

У Львові пікетували обласну поліцію

У Львові під будівлею головного управління Нацполіції у Львівській області пройшла акція протесту. Активісти вимагали відставки очільника поліції Львівщини Василя Віконського.

Протестувальники підпалили фаєри.

Серед організаторів акції - ГО “Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини”.

Люди вимагають, щоб Президент України, міністр внутрішніх справ звільнили Василя Віконського з посади.

Нагадаємо, як писала агенція WN, 21 вересня у поліції Львівщини заявили, що від керівництва одного з вугільних підприємств району надійшла заява  про те, що у с.Сілець на залізничній колії станції "Соснівка" невідомі здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим завдають суттєвої фінансової шкоди підприємству.  

Відтак, спепризначенці спобували силою деблокувати вагони. Зокрема,  Штабі блокади торгівлі з окупантами заявили, що поліція силою розігнала учасників блокади вагонів із вугіллям. У свою чергу правоохоронці заявили, що були "змушені застосувати заходи поліцейського примусу", оскільки учасники акції чинили фізичний спротив. 

Під час заходів з розблокування руху на залізниці було затримано 28 осіб, затриманих доставили до відділку поліції, встановили їхні особисті дані.

Як повідомили в поліції, учасники акції завдали тілесних ушкоджень 8 правоохоронцям.

Згодом усіх затриманих відпустили.

Також додамо, що учасники блокади, а також депутати міської ради Червонограда, шахтарі зажадали, щоб начальник Головного управління Нацполіції у Львівській області Василь Віконський написав заяву на звільнення. Василь Віконський відмовився.

Вимогу про відставку Віконського підтримав голова Львівської ОДА Маркіян Мальський, Львівська обласна рада, Громадська рада при Львівській ОДА.

1 жовтня біля будівлі ГУ національної поліції у Львівській області відбулась акція протесту. Активісти вимагали, щоб начальник обласної поліції Василь Віконський подав у відставку. 

Фото - Львівський портал.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: