• Головна
  • Новини
  • У Львові дорожчає вторинне житло: за рік в середньому на $18 за кв. м

08.01.2020, 16:55

У Львові дорожчає вторинне житло: за рік в середньому на $18 за кв. м

У Львові на вторинному житловому ринку протягом 2019 року спостерігалася тенденція поступового цінового зростання. З грудня 2018 р. по грудень 2019 р. квадратний метр тут подорожчав в середньому на 18$.

Про це свідчать дані, які оприлюднив Інформаційно-аналітичний центр компанії «Олімп Консалтинг».

Як зазначили у компанії, вторинне житло міста за рік подорожчало на 2,28% і вийшло на рівень 808 $ за кв. м. При цьому лише за грудень минулого року подорожчання відбулося на 2$ за кв. м. практично в усіх районах міста.

Таким чином, у найдорожчому районі Львова – Галицькому середня ціна б/в житла вийшла на рівень 985 $ за кв. м. У найдешевшому ж - Шевченківському ціни на житло такого класу встановились на рівні 737 $ за кв. м. У Личаківському районі воно оцінюється у 815$ за кв. м, у Залізничному – 780 $ за кв. м., а у Франківському – 785 $ за кв. м.

У Сихівському районі житло, що було у використанні, коштує в середньому 748$ за кв. м.

У компанії «Олімп Консалтинг» зауважили, що дані наведені в сегменті житла, побудованого в період з 1950 по 1992 роки, тобто про історичну забудову не йдеться.


lviv

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: